ČD pro vás

č.3        2011

 

Březnové číslo našeho magazínu vám může být inspirací...


Konečně je tu březen a vytoužené jaro už opravdu klepe na dveře. To je také důvod, proč nás to najednou táhne ven: něco podniknout, zažít, poznat. Březnové číslo našeho magazínu vám může být inspirací.

 

Ewa Farna dospívá v mladou ženu a dokazuje svým zapřisáhlým kritikům, že není hvězdičkou, co se na obloze slavných jen blýskne. Třeba pouze postrádá velké hudební autory, kteří psali nezapomenutelné hity pro Vondráčkovou, Zagorovou, Gotta... Možná i z tohoto důvodu vám všem dává jedinečnou příležitost, abyste se stali členy jejího autorského týmu a zanechali tak nesmazatelné stopy na českém hudebním nebi. Železničním fandům nabízí březnové číslo poetické zastavení na místě, kde končí život mnoha železničních legend. Za zmínku stojí fakt, že fotografie k článku pořídil jeden ze studentů Stipendijního programu ČéDés.

ČD pro vás

č.2        2011

 

Také si přejete, aby zimě už konečně odzvonilo? Nebaví vás jízda autem na silnicích, které, plné děr, po zimě vypadají jako cedník?


Pak jsme tu pro vás, abychom vám zpříjemnili cestování vlakem.

 

Cesta vám rychleji uběhne s únorovým vydáním ČD pro vás. Vlakušky, milé slečny, které přivítají při nástupu do vlaku a na cestě se postarají o váš komfort, jsou tu pro vás od začátku února ve vybraných vlacích vyšší kvality. Dva nečekaní výherci oblíbené soutěže vás zavedou zpět do tanečního světa. Fanoušky železnice pak dozajista potěší povedené fotografie stylového Brejlovce. Také věční optimisté si přijdou na své a náladu si zvednou ještě více, když si udělají náš test se šťastným koncem. Vezměte si z nich příklad a s dobrou myslí vyrazte na cestu do jara.

ČD pro vás

č.1        2011

 

Také v letošním roce vás na nádražích ČD a ve vlacích vyšší kvality bude provázet magazín ČD pro vás.

 

V prvním letošním čísle vám přinášíme hned několik novinek:

Na první pohled vás upoutá jemně upravená grafika a několik nových rubrik, mezi které patří krimi povídky a pohádky z prostředí železnice. Také jsme „zmodernizovali“ oblíbený komiks o Elfíkovi a přidali více novinek z prostředí železnice. Již tradičně můžete každý měsíc soutěžit o tři Kilometrické banky ČD v hodnotě 2 000 Kč. Šikovní fotografové se mohou zapojit do soutěže o povedené fotografie zachycené z okna vlaku.

 

V lednovém vydání se například muži dozvědí, zda jsou tím typem, který má šanci okouzlit Táňu Kuchařovou. Ženy pak může překvapit zjištění, že první česká Miss Word nedrží žádné drastické diety. Dále vám přinášíme tradiční nabídku ČD Ski. Nechte se vlakem dovézt přímo pod sjezdovku a navíc využijte slevy na jednodenní permanentky ve vybraných lyžařských střediscích…

Vyhledání spojení: