Posázavský motoráček je tu pro vás již 5 let.
Vyjíždí z Lysé nad Labem přes Prahu až do Kácova a zpět.
Vlak jede vybrané soboty od června do září.
Vyjíždí z Lysé nad Labem a budete stoupat malebným údolím řeky Vltavy přes Vrané nad Vltavou, Davli a dále po 43 m vysokém kamenném viaduktu nad Žampachem do Jílového a Čerčan. Odtud vlak pokračuje podél řeky Sázavy přes město Sázava, kde se nachází klášter, okolo hradu Český Šternberk až do Kácova, kde můžete navštívit minipivovar Hubertus. Zpět se vlak vrací v podvečer z Kácova přes Čerčany a Říčany přímo do Prahy a dále až do Lysé nad Labem.
Sp 1651 | km | Stanice | km | Sp 1650 |
8:36 | 0 | ↓Lysá nad Labem | 119 | 20:54 |
- | - | Čelákovice-Jiřina | - | - |
8:46 | 8 | Čelákovice | 111 | 20:45 |
- | - | Mstětice | - | - |
- | - | Zeleneč | - | - |
- | - | Praha-H. Počernice | - | - |
9:09 | 29 | Praha-Vysočany | 90 | 20:24 |
9:16 | 35 | Praha hl. n. |
|
20:16 |
9:30 |
|
Praha hl. n. | 84 | 19:54 |
9:36 | 38 | Praha-Vršovice | 81 | 19:48 |
/ | / |
Praha-Strašnice zast. |
- | - |
/ | / |
Praha-Hostivař |
- | - |
/ | / |
Praha-H. Měcholupy |
- | - |
/ | / |
Praha-Uhříněves |
- | - |
/ | / |
Praha-Kolovraty |
- | - |
/ | / |
Říčany |
64 | 19:28 |
/ | / |
Světice |
- | - |
/ | / |
Strančice |
- | - |
/ | / |
Mnichovice |
- | - |
/ | / |
Mirošovice u Prahy |
- | - |
/ | / |
Senohraby |
- | - |
/ | / |
Čtyřkoly |
- | - |
/ | / |
Pyšely |
- | - |
- | - |
Praha-Krč |
/ | / |
9:46 | 47 | Praha-Braník | / | / |
- | - | Praha-Modřany zast. | / | / |
- | - | Praha-Komořany | / | / |
9:59 | 53 | Praha-Zbraslav | / | / |
- | - | Jarov | / | / |
10:08 | 58 | Vrané nad Vltavou | / | / |
- | - | Skochovice | / | / |
10:24 | 65 | Davle | / | / |
- | - | Petrov-Chlomek | / | / |
10:30 | 68 | Petrov u Prahy (x) | / | / |
10:37 | 71 | Luka pod Medníkem (x) | / | / |
10:45 | 74 | Jílové u Prahy | / | / |
- | - | Kamenný přívoz | / | / |
- | - | Prosečnice | / | / |
10:57 | 81 | Krhanice (x) | / | / |
- | - | Chrást nad Sázavou | / | / |
11:05 | 84 | Týnec nad Sázavou | / | / |
- | - | Pecerady | / | / |
- | - | Poříčí n. S.-Svárov | / | / |
- | - | Poříčí nad Sázavou | / | / |
11:24 | 95 | Čerčany |
|
18:50 |
11:49 |
|
Čerčany | 44 | 18:36 |
- | - | Lstění | - | - |
- | - | Zlenice | - | - |
12:01 | 103 | Hvězdonice | 36 | 18:25 |
12:06 | 106 | Chocerady | 33 | 18:19 |
- | - | Vlkovec | - | - |
12:14 | 109 | Samechov | 30 | 18:13 |
12:18 | 111 | Stříbrná Skalice | 28 | 18:08 |
- | - | Plužiny | - | - |
- | - | Sázava zastávka | - | - |
12:32 | 117 | Sázava-Černé Budy | 22 | 17:59 |
- | - | Samopše | - | - |
12:41 | 122 | Ledečko |
|
17:45 |
12:56 | Ledečko | 17 | 17:43 | |
- | - | Rataje n. S. zastávka | - | - |
- | - | Rataje n. S.-Ivaň | - | - |
- | - | Malovidy | - | - |
- | - | Český Šternberk | - | - |
13:10 | 130 | Český Štěrnberk zast. | 9 | 17:30 |
- | - | Soběšín | - | - |
- | - | Vranice | - | - |
13:24 | 139 | Kácov↑ | 0 |
17:15 |
Poznámky:
Jede 18.VI., 25.VI., 16.VII., 23.VII., 30.VII., 6.VIII., 13.VIII., 3.IX., 10.IX.2011
x Vlak zastavuje pouze na znamení nebo požádání
- Vlak zde nestaví
/ Vlak jede po jiné trase
Tarifní pásmo | Plné jízdné | Zlevněné jízdné |
01 - 17 km | 25,- Kč | 15,- Kč |
18 - 35 km | 50,- Kč | 25,- Kč |
36 - 53 km | 75,- Kč | 40,- Kč |
54 - 71 km | 100,- Kč | 50,- Kč |
72 - 89 km | 125,- Kč | 65,- Kč |
90 - 107 km | 150,- Kč | 75,- Kč |
108 - 123 km | 175,- Kč | 90,- Kč |
124 - 139 km | 200,- Kč | 100,- Kč |
Přepravné: za psa 25,- Kč, za kolo 50,- Kč
Zlevněné jízdné platí děti od 6 do 15 let, důchodci nad 60 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P. Bezplatně se přepravují děti do 6 let a držitelé platného průkazu KŽC. Jízdenky se prodávají u průvodčího bez přirážky. Ve vlaku platí tarif KŽC Doprava s.r.o.