Pražský motoráček jezdí pravidelně v období od 7.května do 30.října každou sobotu , neděli, státní svátek a 3., 4.prosince - Mikulášský vlak, kromě 28.9. Motoráček jezdí po pražském semeringu po trati č.122 z Prahy hlavního nádraží do stanice Praha-Řepy a zpět.
Historický motoráček vás odveze z pražského hlavního nádraží, nádraží prezidenta Wilsona, Vinohradským tunelem, nejdelším dvoukolejným tunelem u nás, po železničním mostě přes řeku Vltavu s výhledy na Vyšehrad a Pražský hrad na Smíchov. Odtud budete stoupat pražským semeringem po impozantním hlubočepském viaduktu, mezi skalními zářezy Žvahova budete mít celou Prahu na dlani a po příjezdu přírodním parkem Košíře - Motol vystoupíte ve stanici Řepy, odtud dále můžete pokračovat přípojným vlakem do Hostivic.
Os 18322 | Os 18324 | Os 18326 | Os 18328 | Os 18330 | km | Stanice | km | Os 18321 | Os 18323 | Os 18325 | Os 18327 | Os 18329 |
9:00 | 11:00 | 14:00 | 16:00 | 17:35 | 0 | ↓Praha hl. n. | 19 | 8:44 | 10:09 | 10:14 | 14:59 | 16:59 |
9:10 | 11:08 | 14:08 | 16:08 | 17:43 | 4 | Praha-Smíchov sever. n. | 15 | 8:35 | 10:00 | 10:05 | 14:52 | 16:52 |
9:17 | 11:14 | 14:14 | 16:14 | 17:49 | 9 | Praha-Žvahov (x) | 10 | 8:28 | 9:53 | 12:58 | 14:45 | 16:45 |
9:21 | 11:18 | 14:18 | 16:18 | 17:53 | 12 | Praha-Jinonice (x) | 7 | 8:25 | 9:49 | 12:54 | 14:42 | 16:42 |
9:24 | 11:21 | 14:21 | 16:21 | 17:56 | 14 | Praha-Cibulka (x) | 5 | 8:22 | 9:47 | 12:52 | 14:39 | 16:39 |
9:26 | 11:23 | 14:23 | 16:23 | 17:58 | 16 | Praha-Stodůlky (x) | 3 | 8:20 | 9:45 | 12:50 | 14:37 | 16:37 |
9:31 | 11:28 | 14:28 | 16:28 | 18:03 | 19 | Praha-Řepy↑ | 0 | 8:15 | 9:40 | 12:45 | 14:32 | 16:32 |
9:42 |
|
|
16:55 | 18:19 |
|
Hostivice |
|
7:31 | 9:31 | 12:31 |
|
|